brilles ikona
teksta izmers ikona
adrese ikona Krišjāņa Valdemāra 31, Rīga, LV-1887

Konkursā uz SIA “Tet” padomes locekļa amatu jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanas jomā saņemti 10 pieteikumi

SIA “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor” (Possessor) izsludinātajā konkursā uz padomes locekļa amatu jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanas jomā lielākajā tehnoloģiju un izklaides pakalpojumu uzņēmumā Latvijā - SIA “Tet” (Tet) sludinājumā noteiktajā termiņā ir saņemti 10 kandidātu pieteikumi.

Possessor kā Tet 50,99843% valsts kapitāla daļu turētāja 26.janvārī izsludināja konkursu uz Tet padomes locekļa amatu jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanas jomā. Kandidāti pieteikumus varēja iesūtīt līdz 7.martam.

Kandidātu atlase notiks vairākās kārtās. Konkursa pirmajā kārtā konkursa nominācijas komisija izskatīs kandidātu iesniegtos dokumentus un lems par konkursa atlases otrajai kārtai izvirzāmajiem kandidātiem. Otrajā kārtā izvirzītajiem kandidātiem tiks uzdots sagatavot komisijai prezentāciju par konkursa komisijas noteiktu tēmu. Atlases trešajai kārtai tiks piesaistīta personāla atlases kompānija kandidātu padziļinātai kompetenču, reputācijas, interešu konflikta risku un normatīvajos aktos noteikto amatu savienošanas ierobežojumu izvērtēšanai, kā arī atsauksmju par kandidātiem apkopošanai