brilles ikona
teksta izmers ikona
adrese ikona Krišjāņa Valdemāra 31, Rīga, LV-1887

Aicinām pieteikties uz “Latvijas Mobilais Telefons” SIA padomes locekļa amatu

SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor” (Possessor) kā 5% valsts kapitāla daļu turētājs “Latvijas Mobilais Telefons” SIA (LMT) izsludina konkursu uz LMT padomes locekļa amatu. Konkursa pieteikuma dokumentus var iesniegt līdz 30.septembrim (ieskaitot).

Lai nodrošinātu atklātu un profesionālu kandidātu atlases procesu, ir izveidota nominācijas komisija. Kandidātu atlase notiks trīs kārtās. Konkursa pirmajā kārtā konkursa nominācijas komisija izskatīs kandidātu iesniegtos dokumentus un lems par konkursa atlases otrajai kārtai izvirzāmajiem kandidātiem. Kandidātiem otrajā kārtā tiks uzdots sagatavot prezentāciju ar stratēģisko redzējumu par nominācijas komisijas noteikto tēmu. Atlases trešajai kārtai tiks piesaistīta personāla atlases kompānija kandidātu padziļinātai kompetenču izvērtēšanai, atsauksmju iegūšanai, reputācijas izskatīšanai, potenciālo interešu konflikta risku un normatīvajos aktos noteikto amatu savienošanas ierobežojumu izvērtēšanai. Padziļināti tiks novērtētas šādas kompetences: stratēģiskais redzējums, orientācija uz attīstību, pozitīvu attiecību veidošana un uzturēšana, lēmumu pieņemšana un atbildība, pārmaiņu vadīšana.

Ar pieteikšanās kārtību un LMT padomes locekļa amata kandidātiem izvirzītajām prasībām aicinām iepazīties Possessor tīmekļvietnē ŠEIT.