brilles ikona
teksta izmers ikona
adrese ikona Krišjāņa Valdemāra 31, Rīga, LV-1887

Noslēgušās VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) piederošo kapitāla daļu atkārtotās elektroniskās izsoles

26.novembrī noslēdzās CSDD piederošo kapitāla daļu SIA “AUTEKO & TUV LATVIA - TUV RHEINLAND GRUPA”, SIA “SCANTEST”, SIA “VENTTESTS” un SIA “AUTESTS” atkārtotās elektroniskās izsoles. Izsoles rezultātā ir noteikts SIA “SCANTEST” kapitāla daļu pircējs, savukārt pārējo kapitāla daļu izsoles ir atzītas par nenotikušām.

SIA “SCANTEST” kapitāla daļu (20% no pamatkapitāla) elektroniskajā izsolē piedalījās viens izsoles dalībnieks, kurš ir uzaicināts noslēgt kapitāla daļu pirkuma līgumu. Atbilstoši kapitāla daļu pārdošanas noteikumiem pēc līguma parakstīšanas šīs kapitāla daļas tiks piedāvātas esošajiem SIA “SCANTEST” dalībniekiem par izsolē nosolīto cenu un atbilstoši tiem pašiem nosacījumiem, kādi attiecas uz SIA “SCANTEST” izsoles uzvarētāju. Ja esošie SIA “SCANTEST” dalībnieki neizmantos savas pirmpirkuma tiesības, izsoles uzvarētājs varēs iegādāties minētās kapitāla daļas.

Atbilstoši kapitāla daļu pārdošanas noteikumiem SIA “AUTEKO & TUV LATVIA - TUV RHEINLAND GRUPA”, SIA “VENTTESTS” un SIA “AUTESTS” kapitāla daļu elektroniskās izsoles ir atzītas par nenotikušām.