brilles ikona
teksta izmers ikona
adrese ikona Krišjāņa Valdemāra 31, Rīga, LV-1887

Possessor klientu apkalpošanu nodrošina “zaļajā režīmā”

No 15.novembra pakalpojumus klātienē Possessor sniedz “zaļajā režīmā” - mūsu klienti klātienes pakalpojumus var saņemt tikai, iepriekš piesakot savu apmeklējumu telefoniski (Informācijas biroja un Privatizācijas sertifikātu apkalpošanas centra kontaktinformācija ir pieejama ŠEIT). Ierodoties Possessor, aicināsim uzrādīt derīgu sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Savukārt, ja Jums ir nepieciešams iesniegt dokumentus, to varat izdarīt īpaši ierīkotajā vietā pie ieejas Possessor.

Arī turpmāk Possessor pakalpojumus varat saņemt elektroniski, savu iesniegumu sūtot uz oficiālo Possessor e-adresi. Izvērstāku informāciju par to, kā izveidot e-adresi un kādas ir tās priekšrocības, skatīt ŠEIT. Savukārt neskaidros jautājumus varat noskaidrot vai nu elektroniski (e-pastu) vai telefoniski:

  • privatizācijas sertifikātu kontu apkalpošanas un pašvaldības zemes izpirkšanas jautājumos: 67 774 022, 67 774 170;
  • valsts zemes pirkuma vai nomas līgumu noslēgšanas jautājumos: 67 021 419;
  • dzīvokļu īpašumu pirkuma līgumu noslēgšanas jautājumos: 67 021 413;
  • vispārējos jautājumos: 67 021 358.

Aicinām mūsu klientus būt atbildīgiem un, apmeklējot Possessor, ievērot visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus – lietot sejas maskas, ieturēt 2 metru distanci, dezinficēt rokas un citus nosacījumus. Vēršam uzmanību, ka Possessor apmeklēt nedrīkst, ja  ir elpceļu slimības pazīmes, kā arī, ja personai ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingrā izolācija.