brilles ikona
teksta izmers ikona
adrese ikona Krišjāņa Valdemāra 31, Rīga, LV-1887

Izsludina konkursu uz SIA “Tet” padomes locekļa amatu jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanas jomā

SIA “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor” (turpmāk – Possessor) kā SIA “Tet” kapitāla daļu turētāja (50,99843%) izsludina konkursu uz SIA “Tet” padomes locekļa amatu jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanas jomā. Konkursa pieteikuma dokumentu iesniegšanas termiņš -  21.februāris (ieskaitot).

Lai nodrošinātu atklātu un profesionālu kandidātu atlases procesu uz SIA “Tet” padomes locekļa amatu jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanas jomā, ir izveidota nominācijas komisija, kuras sastāvā ir Marina Podvinska, Edmunds Valantis, Andris Gādmanis, Dzintra Gasūne un Jānis Lielpēteris.

Kandidātu atlase notiks trīs kārtās. Konkursa pirmajā kārtā konkursa nominācijas komisija izskatīs kandidātu iesniegtos dokumentus un lems par konkursa atlases otrajai kārtai izvirzāmajiem kandidātiem. Kandidātiem otrajā kārtā kandidātiem tiks uzdots sagatavot prezentāciju ar stratēģisko redzējumu par nominācijas komisijas noteikto tēmu. Atlases trešajai kārtai tiks piesaistīta personāla atlases kompānija kandidātu padziļinātai kompetenču izvērtēšanai, atsauksmju iegūšanai, reputācijas izskatīšanai, potenciālo interešu konflikta risku un normatīvajos aktos noteikto amatu savienošanas ierobežojumu izvērtēšanai.

Par pieteikšanās kārtību un SIA “Tet” padomes locekļa amata kandidātiem izvirzītajām prasībām aicinām iepazīties Possessor tīmekļvietnē ŠEIT.