brilles ikona
teksta izmers ikona
adrese ikona Krišjāņa Valdemāra 31, Rīga, LV-1887

Konkursā uz SIA “Tet” padomes locekļu amatiem ir pieteikušies 19 pretendenti

SIA “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor” (Possessor) izsludinātajā konkursā uz diviem padomes locekļu amatiem lielākajā tehnoloģiju un izklaides pakalpojumu uzņēmumā Latvijā - SIA “Tet” (Tet) ir saņemti 19 kandidātu pieteikumi.

Possessor kā Tet kapitāla daļu turētājs 2021.gada 27.maijā izsludināja konkursu uz diviem Tet padomes locekļu amatiem. Tet padomes locekļu kandidātu atlase tiek veikta divās jomās - finanšu jautājumu jomā un risku pārvaldības un iekšējās kontroles sistēmas jomā. Kandidāti pieteikumus varēja iesūtīt līdz 2021.gada 14.jūnijam.

Possessor izsludinātajā konkursā uz Tet diviem padomes locekļu amatiem ir pieteikušies 19 kandidāti.  Kandidātu atlase notiks vairākās kārtās. Konkursa pirmajā kārtā konkursa nominācijas komisija izskatīs kandidātu iesniegtos dokumentus un lems par konkursa atlases otrajai kārtai izvirzāmajiem kandidātiem. Otrajā kārtā izvirzītajiem kandidātiem tiks uzdots sagatavot komisijai prezentāciju ar stratēģisko redzējumu par Tet  galvenajiem nākotnes izaicinājumiem, sniedzot ieskatu svarīgākajās prioritātēs un priekšlikumus to īstenošanai atbilstoši attiecīgai jomai. Atlases trešajai kārtai tiks piesaistīta personāla atlases kompānija kandidātu padziļinātai kompetenču izvērtēšanai, atsauksmju iegūšanai, reputācijas izskatīšanai, potenciālo interešu konflikta risku un normatīvajos aktos noteikto amatu savienošanas ierobežojumu izvērtēšanai.