brilles ikona
teksta izmers ikona
adrese ikona Krišjāņa Valdemāra 31, Rīga, LV-1887

Possessor ir izveidota jauna mājaslapa!

SIA “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor” (Possessor) ir jauna, lietotājam draudzīga mājaslapa. To veidojot, esam apzinājuši mūsu klientus interesējošo informāciju un informācijas meklēšanas paradumus. Jaunās Possessor vietnes dizains atbilst Possessor grafiskajai identitātei un mūsdienu mājaslapu izstrādes tendencēm.

No šodienas Possessor mājaslapa www.possessor.gov.lv ir pieejama jaunā veidolā - mūsdienīgāka, gaišāka, lapas apmeklētājiem draudzīgāka un ērtāka lietošanā. Turklāt vietnes dizains veidots atbilstoši Possessor korporatīvajai identitātei. Mājaslapa ir pielāgota kā datora, tā arī mobilo ierīču ekrāniem.

Visa informācija mājaslapā ir strukturēta sešās lielās sadaļās, kas ir izvietotas lapas augšdaļā – “Par mums”, “Aktualitātes”, “Izsoles”, “Darbības jomas”, “Kontakti” un “Iepirkumi”. Sadaļā “Par mums” apkopota būtiskākā kapitālsabiedrības darbību un tās rezultātus raksturojošā informācija. Ar galvenajiem notikumiem kapitālsabiedrībā interesenti var iepazīties sadaļā “Aktualitātes”. Savukārt, ja vēlaties iegādāties (privatizēt vai atsavināt) valsts aktīvus, ieskatieties sadaļā “Izsoles”, kurā publicējam aktuālos valsts aktīvu izsoļu paziņojumus, kā arī sniedzam informāciju par citiem valstij piederošiem īpašumiem, kuri ir pieejami iegādei. Sadaļā “Darbības jomas” ir apkopota būtiskākā informācija par mūsu biznesa virzieniem, kas var būt noderīga mūsu klientiem, iegādājoties Possessor turējumā esošos valsts aktīvus vai veicot darījumus ar privatizācijas sertifikātiem.

Ceram, ka mūsu jaunā mājaslapa  sniegs vairāk informāciju un būs noderīgāka!