brilles ikona
teksta izmers ikona
adrese ikona Krišjāņa Valdemāra 31, Rīga, LV-1887

Pagarina pieteikumu iesniegšanas termiņu konkursā uz SIA “Tet” padomes locekļa amatu jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanas jomā

SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor” (Possessor) izveidotā nominācijas komisija pagarināja pieteikumu iesniegšanas termiņu izsludinātajā konkursā uz SIA “Tet” padomes locekļa amatu jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanas jomā. Konkursa pieteikuma dokumentus kandidāti var iesniegt līdz š.g. 7.martam (ieskaitot).

Lai nodrošinātu atklātu un profesionālu kandidātu atlases procesu uz SIA “Tet” padomes locekļa amatu jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanas jomā, Possessor kā SIA “Tet” 50,99843% valsts kapitāla daļu turētāja ir izveidojusi nominācijas komisiju.

Kandidātu atlase notiks trīs kārtās. Konkursa pirmajā kārtā konkursa nominācijas komisija izskatīs kandidātu iesniegtos dokumentus un lems par konkursa atlases otrajai kārtai izvirzāmajiem kandidātiem. Kandidātiem otrajā kārtā kandidātiem tiks uzdots sagatavot prezentāciju ar stratēģisko redzējumu par nominācijas komisijas noteikto tēmu. Atlases trešajai kārtai tiks piesaistīta personāla atlases kompānija kandidātu padziļinātai kompetenču izvērtēšanai, atsauksmju iegūšanai, reputācijas izskatīšanai, potenciālo interešu konflikta risku un normatīvajos aktos noteikto amatu savienošanas ierobežojumu izvērtēšanai.

Par pieteikšanās kārtību un SIA “Tet” padomes locekļa amata kandidātiem izvirzītajām prasībām aicinām iepazīties Possessor tīmekļvietnē ŠEIT.